Pielietojums

Lāzertīrīšanas pielietojuma iespējas nemitīgi pieaug. LaserClean ik dienu atklāj un izpēta jaunus tīrāmos materiālus. Strādājam ar visu, sākot no klasiskās korozijas noņemšanas līdz dabīgā akmens ēku fasāžu atjaunošanai. Piemēram, automašīnu un iekārtu metāla detaļas, betona, flīžu, asfalta virsmas, plastikāta izstrādājumi un citi – ar lāzertīrīšanas metodi iespējams attīrīt neskaitāmus priekšmetus, kam nepieciešama saudzīga un sterila tīrīšana.

RŪSAS NOŅEMŠANA

Industriālās lāzertīrīšanas sistēmas vairāk pazīstamas ar rūsas noņemšanas iespējām. Tās tiek pielietotas vairākās nozarēs, piemēram, ražošanā vai smagajā rūpniecībā.
Lāzera tīrīšanu var izmantot, lai notīrītu vai deoksidētu noliktavā ilgāku laiku glabātas detaļās, kas ir pārklājušās ar rūsu.

Viena no galvenajām lāzertīrīšanas priekšrocībām ir rūsas noņemšana bez ķimikālijām, telpu piesārņojuma ar putekļiem u.tml.

RESTAURĀCIJA

Salīdzinot ar restaurācijas procesā pielietotajām tradicionālajām metodēm, kā tīrīšana ar ūdens vai smilšu strūklu, ar lāzertīrīšanas palīdzību tiek sasniegti lielisks rezultāts. Lāzertīrīšanai ir tādas papildpriekšrocības, kā iespēja regulēt lāzera stara platumu, lai varētu apstrādāt dažādu izmēru un formu virsmas, kā arī nav tīrāmā priekšmeta un lāzeriekārtas fiziska kontakta. Šis aspekts ir īpaši būtisks trauslu materiālu apstrādē.

Svarīgi, ka, papildus estētiski pievilcīgiem rezultātiem, lāzertīrīšanai nav nelabvēlīgas ietekmes uz tīrāmo pamatmateriālu.

METINĀTU ŠUVJU APSTRĀDE

Metināšanas virsmu sagatavošana un metināšana ir īpaši būtiski procesi tērauda apstrādes rūpniecībā. Metināmās virsmas sagatavošana ir neatņemams solis pirms metināšanas un arī to var veikt ar lāzertīrīšanas iekārtas palīdzību. Ar lāzera staru no alumīnija iespējams notīrīt visu oksīdu, kas varētu samazināt metinātās šuves kvalitāti. Savukārt no nerūsējošā tērauda metinājuma šuves iespējams notīrīt apdegumu, kas radies metināšanas rezultātā.

FORMU TĪRĪŠANA

  • Pārtikas rūpniecība
  • Gumijas izstrādājumu ražošana
  • Plastmasa
  • Stikls